Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líbací scéna

26. 5. 2007
 

Daniel po natočení líbací scény uvedl, že to bylo trochu nemotorné. Zajímavé je, že maminky Dana a Katie se natáčení účastnily. Když Dan a Katie předváděli líbací scénu jejich maminky stály za kamerou, a i přesto Dan předvedl profesionální herecký výkon.

Před natáčením Dan řekl: "Vím, že je tato scéna pro mě důležitá a doufám, že je to dobrý start. Myslím, že líbání je jednou ze základních schopností, které herec musí umět předvést."

Katie pak uvedla, že je velmi šťastná, že může pracovat s Danem. Fénixův řád je její teprve druhý film a nemá ještě tolik zkušeností jako Dan, který hrál již v posledních čtyřech filmech. Také řekla, že celkové pocity byly skvělé, protože Dan velmi spolupracuje.

Nyní, se asi mnoho fanoušků Pottera nemůže této scény dočkat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Harry

(Karolína, 25. 10. 2011 21:56)

Harry Potter se mi začal líbyt od chvíle,kdy jsem viděla první film,je to napínavé,zajímavé,no prostě úžastné!!!(a všem co to neviděli,nebo aspoň nečetli to doporučuju !)Moc bych si přála vydět Harryho Pottera,nejen v kině,nebo na obrazovce svého počítače,vyřiďte mu že je naprosto úžastnej!!!!!!! ( :

harry

(dana, 15. 5. 2011 10:46)

harry prosím příjet do české republiky je to moje životní přání.

chvála

(ladislava papíková, 12. 8. 2007 15:06)

Váš harry potter se mi moc líbí úplně po něm šílím moc ráda bych se s ním setkala je krásnej a hraje jako bůch . každý den se modlím abych ho viděla. pozdravujte harryho pottera a viřidtě mu že ho miluji.