Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak co Emma a kluci?

3. 2. 2007

Ačkoliv postava Emmy Watson - Hermiona - může mít v nadcházejícím filmu "Harry Potter a Ohnivý pohár" celou horu chlapců, kteří ji budou žádat o tanec, tak v opravdovém životě nemá mladá hvězda na kluky čas. Patnáctiletá herečka neustále, od konce roku 2000 točí potterovské filmy.

"Tohle je můj život: Žiju dvě hodiny cesty od studia, v Oxfordu, takže vstávám v šest ráno a do devíti do večera jsem pryč, a takhle to dělám jedenáct měsíců v roce," říká Watson podle publikovaných zpráv. "A pokud nejsem tady, pak jsem zase ve škole a snažím se dohnat všechnu práci, kterou jsem zmeškala, hraju za všechny týmy, do kterých jsem schopná se dostat a snažím se vídat svou rodinu a přátele. Takže kluci jsou na seznamu docela hluboko."

Nejen, že je na zfilmované romány velký tlak, ale intenzivní rozvrh je nezbytný pro to, aby mladí herci nepřerostli své role. Každý díl sleduje jeden rok života kouzelníka Harryho a jeho přátel na Bradavické škole.

"Je to omezující. Dlouhé hodiny. Velmi mi chybí má rodina," říká Emma. "Ale kdybych měla šanci to udělat znova, řekla bych vždy stoprocentně ano. Mám takové štěstí."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krása

(Lady Gaga, 20. 10. 2014 18:51)

No má hezký život když hrála v Herrym Pottrovi.

ale

(miella, 20. 9. 2007 16:53)

ona uz chalana predsa ma!!

emma

(milca66, 25. 8. 2007 8:52)

emma si heska ale v tom to mas dost blbi