Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis

3. 2. 2007

BONNIE WRIGHT Obrazek


Jméno : Bonnie Wright
Datum narození: 17. února 1991
Barva očí: modrá
Barva vlasů: zrzavá
Výška: 152 cm
Záliby: surfování, fotbal, cestování, zpívání, tanec (balet, moderní a africké tance)
Oblíbená postava z HP: Hagrid
Oblíbená hudba: hip-hop, Destiny's Child
Oblíbená herečka: Nicole Kidman
Oblíbené předměty ve škole: kreslení, vědy, keramika
Sourozenci: bratr LewisGinny je nejmladší ze sourozenců Weasleyových, a ještě k tomu jediná holka. Má tu nevýhodu, že ji všichni pořád berou jako "tu nejmladší", i Harry ji tak vidí. V přítomnosti Harryho se chová podivně a hlavně ve druhém díle se neustále červená. Přitom se mi zdá, že jinak stydlivá není (třeba Ronovi přijde divné, že si zavírá dveře když je Harry v Doupěti, jindy je má vždycky otevřené). Je chytrá (všichni Weasleyovi jsou) a určitě i odvážná (byla přece zařazena do Nebelvíru!). Dovede udržet tajemství (nikomu neřekla s kým jde Hermiona na ples ani nevyzradila Percyho tajemství :))

Vztahy

Harry Potter - Ginny je do Harryho zamilovaná asi od první chvíle kdy ho viděla u přepážky na nádraží. V prvním ročníku mu poslala Valentýnku. Osobně doufám, že Ginny bude s Harrym chodit, protože se k sobě prostě hrozně moc hodí :) (podle mě).

Neville Longbottom - Ginny šla s Nevillem na Vánoční ples (pozval ji hned potom co ho odmítla Hermiona).

Hermiona Grangerová - možná že vám to nepřijde, ale mě Ginny a Hermiona připadají jako nejlepší kamarádky. Ginny jediná věděla s kým jde Hermiona na ples!

Colin Creevey - další obdivovatel Harryho Pottera. Jsou ve stejném ročníku a ve stejné koleji, takže se určitě znají.

Tom Raddle - Ginny skoro rok psala do jeho deníku než zjistila že člověk který jí odepisuje je nejenom zlý, ale že ji naprosto ovládá. (jak by taky ne když Tom je vlastně sám Voldemort - v 16-ti letech).

Její Rodina

Molly Weasleyová + Arthur Weasley - rodiče Ginny. Pan Weasley pracuje na ministerstvu kouzel v oddělení Zneužívání mudlovských výtvorů. Zbožňuje všechno co se týká mudlů a sbírá zástrčky na elektřinu.

Ron - je jen o rok starší než Ginny. Je nejlepším kamarádem Harryho Pottera, který díky tomu jezdí často k Weasleyovým na prázdniny. Ronovo nejoblíbenější famfrpálové družstvo jsou Kudleyští kanonýři a největší strach má z pavouků.

Fred a George - hodně divoká dvojčata, jsou o 3 roky starší než Ginny. Chtějí si pořídit obchod s žertovnými rekvizitami a hrají v nebelvírském famfrpálovém družstvu jako odrážeči.

Percy - pracuje na ministerstvu kouzel. V Bradavicích byl prefektem, potom i primusem. Nikdy neporušuje řády a nesnáší když ho někdo vyrušuje od práce (zprávy o tloušťce kotlíků :-)))

Charlie - hrál za chytače v nebelvírském družstvu, studuje v Rumunsku draky

Bill - v Bradavicích byl primusem, pracuje u Gringottových v Egyptě

Ginny v pátém díle


V tomhle díle má Ginny opravdu větší roli :). Hodně se změnila, poznáte to hned na začátku. Už se nestydí před Harrym, hlavně proto že už se dostala ze svojí zamilovanosti k němu. Místo toho si našla kluka (Michaela Cornera z Havraspáru, potkali se na Vánočním plese a dali se dohromady na konci čtvrtého dílu). Ginny je teď víc podobná dvojčatům Fredovi a Georgovi (nemyslím vzhledem :), docela často je s nimi (hlavně na začátku).

Na škole je nová profesorka Dolores Umbridgeová, vyučuje Obranu proti Černé magii a zároveň má kontrolu nad Bradavicemi (je pověřená Ministerstvem kouzel a provádí inspekce po celé škole). Na svých hodinách nedovoluje prakticky zkoušet kouzla, takže Hermiona vymyslí skupinu DA (defense asociation), kde se budou kouzla cvičit. Vede ji Harry, Ginny tam samozřejmě nesmí chybět (a myslím že jí ty kouzla jdou...). Potom co je Harry vyhozený z Nebelvírského famfrpálového družstva (společně s dvojčaty, protože zaútočil na Malfoye) se do družstva na místo chytače dostane Ginny :). Ale později v knížce řekne že by chtěla hrát spíš na místě střelce.

Na úplným konci knížky ve vlaku se odehrává ještě pár scének... Ginny prozradí že se rozešla s Michaelem a ten teď chodí s Cho. A taky že začla chodit s Seanem Deanem :)


Její adresa:

PFD
Drury House
34-43 Russell Street
London WC2B 5HA

Tel: 020 7344 1010
Fax: 020 7836 9544
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aK VáS TO zaujíma

(aLEXANDRA, 18. 1. 2015 17:31)

Spoiler - Ak o tom ešte nevviete tak Harry a Ginny bú mať spolu tri deti

Re: aK VáS TO zaujíma

(Miluju Harryho a Ginny, 23. 1. 2019 19:57)

Ako v reálu Lebo ve filmu?

Otázka

(Miluju Harryho a Ginny, 23. 1. 2019 19:56)

S kým chodí Bonnie Wright doopravdy v reálném životě?

dotaz!!

(zuzka, 12. 6. 2009 21:26)

je to divné!!
viděla jsem harry potter 5 a nějaké věty,které jsou tady tam nejsou!!!!

Re: dotaz!!

(tete, 23. 9. 2011 21:42)

ty některé věty byli v knížce

Re: dotaz!!

(Lady Gaga, 20. 10. 2014 18:57)

Proto je dobrý číst knihy.

ginny je boží

(jakub, 11. 3. 2014 15:05)

kdybych moch chodit s ginny bral bych to hned protoze je krásná a sexy

?

(bika, 23. 7. 2011 16:18)

Ja neviem vtedy tam bol iba Michael, Dean Thomas Dean má asi dve mená.

chyba

(ginny, 27. 3. 2010 16:27)

Docela by mě zajímalo, kdo je Sean Dean. nebyl to náhodou Dean Thomas?

miluju

(dotaz!! , 4. 8. 2009 17:29)

milujes me

rodinka weasleovi

(sáry, 13. 4. 2008 10:08)

nejlepší z rodiny je ginny a ron.hodně ráda mam i dvojčata a mrzí mě že jedno z nich pozdějš zemře

weasleyovci

(peter basa, 7. 8. 2007 21:05)

pani weasleyova je dobra mama ,vo filme je vidiet ze hned ked uvidi harryho , hned k nemu ide .dvojcata fred a georg su velky vymiselnici.